Wyniki
PozycjaKlubPunktySpotkaniaWygranePrzegraneMeczeSetyMałe punkty
1ABRM WARSZAWA1154124-1152-281060-935
2UKS UNIA BIERUŃ1154123-1250-271047-873
3SKB LITPOL-MALOW SUWAŁKI1154122-1348-321071-891
4UKS HUBAL BIAŁYSTOK1053224-1151-291064-917
5OSSM-SMS BIAŁYSTOK953219-1642-35957-969
6KU AZS UM ŁÓDŹ853218-1743-371005-961
7BENINCA UKS FENIKS KĘDZIERZYN KOŹLE852318-1739-43988-1029
8CT ARENA HAWEL ACADEMY853216-1936-42960-977
9AZS AGH KRAKÓW752315-2035-46973-1059
10UKS PLESBAD PSZCZYNA452311-2428-54924-1121
11SPORTOWA POLITECHNIKA GDAŃSK250511-2433-52994-1142
12MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE15059-2623-55884-1053

Wyniki II kolejki (27-28.11.2021)

 

CT ARENA HAWEL ACADEMY – OSSM-SMS BIAŁYSTOK 5-2

MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE – BENINCA UKS FENIKS KĘDZIERZYN KOŹLE 2-5

CT ARENA HAWEL ACADEMY – MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE 4-3

OSSM-SMS BIAŁYSTOK – BENINCA UKS FENIKS KĘDZIERZYN KOŹLE 4-3

UKS HUBAL BIAŁYSTOK – ABRM WARSZAWA 4-3

SKB LITPOL-MALOW SUWAŁKI – KU AZS UM ŁÓDŹ 5-2

CT ARENA HAWEL ACADEMY – BENINCA UKS FENIKS KĘDZIERZYN KOŹLE               4-3

OSSM-SMS BIAŁYSTOK – MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE  5-2

UKS HUBAL BIAŁYSTOK  – SKB LITPOL – MALOW SUWAŁKI 3-4

KU AZS UM ŁÓDŹ – ABRM WARSZAWA   3-4

SKB LITPOL-MALOW SUWAŁKI – ABRM WARSZAWA         3-4

UKS HUBAL BIAŁYSTOK – KU AZS UM ŁÓDŹ 3-4

UKS UNIA BIERUŃ – UKS PLESBAD PSZCZYNA 7-0

AZS AGH KRAKÓW – SPORTOWA POLITECHNIKA GDAŃSK 5-2

AZS AGH KRAKÓW – UKS PLESBAD PSZCZYNA 3-4

SPORTOWA POLITECHNIKA GDAŃSK – UKS UNIA BIERUŃ 1-6

SPORTOWA POLITECHNIKA GDAŃSK – UKS PLESBAD PSZCZYNA  3-4

AZS AGH KRAKÓW – UKS UNIA BIERUŃ   2-5

 

Wyniki I kolejki (30.10.2021)

 

CT ARENA HAWEL ACADEMY – UKS UNIA BIERUŃ 3-4

SKB LITPOL-MALOW SUWAŁKI – UKS PLESBAD PSZCZYNA 6-1

KU AZS UM ŁÓDŹ – BENINCA UKS FENIKS KĘDZIERZYN KOŹLE 4-3

UKS HUBAL BIAŁYSTOK – AZS AGH KRAKÓW 7-0

UKS HUBAL BIAŁYSTOK – MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE 7-0

OSSM-SMS BIAŁYSTOK – UKS PLESBAD PSZCZYNA 5-2

KU AZS UM ŁÓDŹ – SPORTOWA POLITECHNIKA GDAŃSK 5-2

ABRM WARSZAWA – UKS UNIA BIERUŃ 6-1

SPORTOWA POLITECHNIKA GDAŃSK – BENINCA UKS FENIKS KĘDZIERZYN KOŹLE 3-4

AZS AGH KRAKÓW – MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE 5-2

ABRM WARSZAWA – CT ARENA HAWEL ACADEMY 7-0

SKB LITPOL-MALOW SUWAŁKI – OSSM-SMS BIAŁYSTOK 4-3